fbpx
Runmed...

Runmed Tablet Kullanımı

Runmed Tablet tavsiye edilen kullanımı, ilk 6 ay boyunca sabah kahvaltısından 2 saat sonra ve akşam yemeklerinden 2 saat sonra tüketilmesidir. 6 aylık süreç tamamlandıktan sonra sadece akşam yemeklerinden 2 saat sonra olmak üzere tek doza düşürülmesi tavsiye edilir.

1 kutu Runmed Tablet içeriği 60 adetten oluşmakta olup, tavsiye edilen kullanım süresi 6 ay kullanıp 6 ay ara vermek şeklindedir. İhtiyaç dahilinde yeniden 3-6 ay kullanım tercihe bağlı olarak gerçekleştirilebilir.

runmed kullanımı

Runmed Krem Kullanımı

Ağrının olmadığı dönemlerde geceleri yatmadan önce nohut tanesi büyüklüğünde Runmed Krem masaj yapılarak ilgili bölgeye uygulanabilir. Kullanmadan önce Runmed Krem’in uygulanacağı alan kolonya vb şeyler ile temizlenirse daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilir. Krem uygulandıktan sonra uygulanan bölümün sarılması tavsiye edilir. Bütün eklem bölgelerinde kullanım için uygundur.

Ağrıların olduğu dönemlerde ise günde 4 defa Runmed Krem’i ağrının olduğu bölgelere masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Uyarılar

  • Ürünlerimiz yetişkinler için olup çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
  • Runmed Tablet kullanılmaya başlandıktan 1 haftadan sonra mutlaka tek doza düşürülmelidir.
  • Runmed Krem’i göz, ağız, burun temasından uzak tutunuz.
  • Ürünlerimizi direkt olarak güneş ışınlarına maruz bırakmayınız.
  • Oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.
  • Belirtilen kullanım talimatları dışına çıkmayınız.
  • Beklenmeyen bir yan etki gözlendiğinde kullanımı bırakarak ürün içeriği ile birlikte en yakın sağlık kuruluşuna müracaat ediniz.

Bizi Arayabilirsiniz
Kullanım konusunda aklınıza takılanlar varsa sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. 0546 440 0900 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak aklınıza takılan soruları bizlere iletebilirsiniz.

Top

Tıkla Ara